| penus a întrebat:

Taxa aia de ramburs o plateste destinatarul sau eu cand vine inapoi cu banii? Am platit curierului acum cand a venit sa ia pachetul 16 lei.Fan courier. https://imgur.com/a/Fq60L1o

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai pus coletul cu plata ramburs si te-ai inteles cu destinatarul sa plateasca si transportul atunci trebuia sa adaugi la pretul stabilit si cei 16 lei platiti curierului.
Daca nu te-ai inteles asa destinatarul va plati, la primire, doar pretul produsului si acesta iti va fi dat de curier.