| cosmin1392005 a întrebat:

Știe careva la ce magazin găsesc squishy-uri in Sibiu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrei jucarioare pentru 6-7 ani?

| cosmin1392005 explică (pentru Violleta2022):

E lege ca nu am voie să mă joc cu jucării de 6-7 ani? Să stiu si eu

| Violleta2022 a răspuns (pentru cosmin1392005):

Nu-i nici o lege, doar ma gandeam ca la 13 ani, plangi dupa jucarioare de copilasi mici... dar nah, poate tu te dezvolti mult mai incet decat colegii tai de aceeasi varsta.

| cosmin1392005 explică (pentru Violleta2022):

Păi mna sa ajungi sa iti prinzi mintea cu un copil e grav.Nu inteleg unde scrie pe jucăria aia daca ai 13, 15, 12 ani nu ai voie să te joci cu ea.Asta e gândirea romanului, nu ai ce face!

| Violleta2022 a răspuns (pentru cosmin1392005):

Ce intelept ai devenit dupa ce ti-am atras atentia ca ai 13 ani, nu 6-7 laughing
Ma rog, poti sa te joci cu jucarele de copil mic si la 20 de ani, depinde de preferintele tale persoanale.
M-a socat doar dorinta ta de jucarele, la varsta cand alti intreaba cum se mastur beaza, sau daca isi pot face o prietena...