| JamesWatson a întrebat:

Știe cineva de unde se poate lua așa ceva?
https://www.instagram.com/p/B-hf9VCJWYS/?igshid=ohvmg1rx y86s
Un site românesc daca se poate. Nu aliexpres

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Papucii sau jaca?

| JamesWatson explică (pentru sierra1):

Scuze, am uitat să scriu în intrebare din neatenție.
Mă refer la plasticul accela care este pus în adidași. De ii face să nu se strice in partea accea de deasupra. Am cautat pe net dar chiar nu știu cum se numeste. Este o practică de plastic sau cauciuc chiar nu știu de obicei incloroă. Mi am comandat si eu O pereche de nike air force 1 și îmi e "teama" să ii port ca sa nu se facă asa.
Mulțumesc mult pentru că ai scris mesajul. Chiar nu am observat ca nu am scris. Și după mă m miram că nu răspunde nimeni