| Adi39 a întrebat:

Un site sau de preferat o aplicație unde pot cumpăra bilete de avion?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Vola.ro sau direct de la compania aeriana.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Direct de la compania aeriana. Nu ai sa gasesti nicaieri deal mai bun.

| Marbea a răspuns:

Wizzair, fly-go, vola, de aici am cumparat eu, dar daca dai cautare pe internet gasesti mai multe: momondo, esky, plus site-urile companiilor.

| mgtow a răspuns:

Direct din siturile companiilor de zbor. Aia care zic ca vand ieftin taxeaza mai mult si pierzi bani. Asa cu 3 - 5 luni inainte de zbor ai la wizz air de ex big reducere. Dar recomand sa eviti wizz air ca au innebunit cu controalele la bagaje si fac gat