| Yuuko a întrebat:

Unde pot cumpara hainte frumoase dar ieftine? Eu stiu doar "Zizi mall". Cine da cel mai bun raspuns primeste funda!

6 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi numai de la magazine ieftine.
incearcati norocul si la magazine mai scumpe, stii de ce? poti gasi reduceri formidabile! la un pret mai bun decat in alta parte
am "patit"de multe ori si nu regret.
-chestia e ca eu am ajuns la concluzica ca cei frumos e si scump-laughing
succes!:*

| DracusorImpielitat a răspuns:

Gasesti la takko, sunt super, eu cumpar de acolo, mai nou mi-am luat si o geanta pentru scoala, fff faina, am 40 de lei pe ea. nu mi se pare prea scump daca vrei si ceva de calitate. la takko sont mereu reduceri.

| Originals a răspuns:

Buna Gaby02!
Pe www.originals.ro gasesti o gama variata de haine la cele mai mici preturi. Tranportul este gratuit, si livrarile se fac in 24 de ore oriunde in tara. In plus daca produsul nu iti vine bine sau nu iti place il poti returna. Spor la cumparaturi!

| kyn3zu a răspuns:

Zizi Mall.

| Popovici_Monica_1986 a răspuns:

Normal, numai la ZIZI MAAL... cele mai bune si frumoase haine pentru toate buzunarele. Nu ezitati sa veniti.