| Razvan22 a întrebat:

Unde se gasesc mighty beanz?

6 răspunsuri:
| Peppy a răspuns:

La magazin.La librarie cred ca si la supermarket.Mai peste totwinking

| AudImagini a răspuns:

Le diverta
acolo am gasit eu

| RalucaAllen a răspuns:

Nu stiu unde poti gasi...dar uite un site interesant despre mighty beanz;) http://intl.mightybeanz.com/index.html.Sii cred sa sunt in magazine.Nu stiu:))

| LifeIsHard a răspuns:

La peco, la benzinarii, la market sau la chioscurile de ziare sau chai si la diverta (da' nu prea cred ca la diverta gasesti) cauta in(mai sus). sper sa gasesti! Bafta! Fundizza?

| floriasdfg a răspuns:

Du-te in auchan si gasesti
la seturi de 2, 3 sau 6 succes! happy
funda?

| Shupy99 a răspuns:

Poti gasi peste tot dar am eu 15 si ii vand la 10 lei