| ROZzMania a întrebat:

Cat costa 6 mighty beanz.

3 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

30 lei din cate mi-au spus prietenelewinking. e ceva de ele adica merita! mie una imi plac.

| andrei97_5305 a răspuns:

Poi la mine in oras in magazin adica doar in unul se vand si costa 9lei 8 bucati. Dar te-as sfatui sa nu le cumper, nu cred ca sunt dinalea ca in America. dar sunt destul de frumoase. Pentru alte seturi preturile sunt : pentru cel cu 2 : 3 lei pentru cel cu 4 :5 lei si doar ala cu 8 a mai ramas ca cu 5 sau cu 6 bucati nu am gasit. Da ca ala de 6 e set american original cred de aceea nu este

| andrei97_5305 a răspuns:

Uite linkul acesta http://jucariipentrutine.com/pista-dreapta-mighty-beanz-p-565.html aici gasesti la 9 lei 6 pack si sunt dinalea de ce speri sa fie. P.S.: Trebuie sa faci cont pentru a comanda