| Henrypericolpublic a întrebat:

Unde se mai pot gasi haine de calitate?
Am fost la magazine si nu am vazut chiar mare lucru si nici materialele nu erau foarte bune. Doar unele dintre ele sunt bune.
De ce se gasesc atat de greu haine bune?
Voi stiti un magazin(firma) la care se gasesc haine bune?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "firma" cum zici tu, care face haine numai din poliester, sau numai din bumbac.
Cred ca tu nu te pricepi la ales si la materiale.
N-are cum sa nu te duci tu la un shop sau reprezentanta sau outlet, si sa nu gasesti ce iti place tie.
La ce te referi la material?
Ce material nu iti place?
Daca te duci la outlet la adidas, gasesti tricouri de la bumbac la poliester, sau combinatii, sau chiar si lana,
Cu imprimeuri cu broderii, ai de unde alege, cacalau maria ta happy
treninguri de bumbac, cu gluga fara gluga, de bumbac sau poliester, (alea lucioase)
de care vrea muschiu tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te in AFI cotroceni sau in mallurile mari, ca sunt haine de calitate, dar si\unt si preturile pe masura.
Pregateste vreo 2000-3000 de euro si gasesti cu siguranta, ce cauti.

| eduardmihai24 a răspuns:

Eu de aici cumpar http://tiny.cc/voop5y