| anonim_4396 a întrebat:

Unde sunt oferte mai bune, altex sau flanco?

8 răspunsuri:
| scootsie a răspuns:

Si unii si altii trebuie sa castige, asa ca, mergi la ambele magazine, vezi preturile, faci comparatie si apoi cumperi...Succes!

| Sophie_3843 a răspuns:

Cele mai bune produse si tot odata si cele mai ieftine sunt produsele de la Altex.Mult succes la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La alex sunt cele mai bune oferte

| Psihoyounger a răspuns:

Cred ca altex...

daniela
| daniela a răspuns:

Eu merg pe Domo dar am inteles ca acum Flanco are oferte bune.

| Leea1234 a răspuns:

Preturile sunt asemanatoare! eu am cumparat mereu de la altex!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Altex, clar!

| latinu a răspuns:

Uite care i treaba cu firmele astea...altex este combinata cu media galaxi si flanco este cu flamingo .inainte flanco avea cele mai bune preturi dar acum nu mai au...eu zic sa ti cumperi de la media galaxi ca este cel mai ieftin si mai calitativ...