| Octavian007 a întrebat:

Salut
Sunt bune calculatoarele de la Depozitul de Calculatoare sau sa cumpar de la Altex Flanco?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Vei avea garantie pe produse individual, daca cunosti si sti cate ceva despre pc-uri atunci te poti duce acolo si iti poti alege ce piese vrei u, inclusiv carcasa, procesor, rami, placa video, placa de baza, unitate optica, tot ce vrei. si da vei avea si garantie dar cum am mai spus vei avea pe piese insa nu stiu de ce suma dispui, pr ca un pc la flanco, altex etc mai bun pleaca de la 13000 ron in schimb la piese poti sa scoti un ps super bun la 10000 ron dar mult mai bun

6 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Intra pe emag.ro si iti gasesti un pc bun la un pret bun, altex, flanco, domo sunt la pamant nu au nimic de calitate.zi-mi cam ce vrei la pc si iti dau un link

| Kanghu a răspuns:

La Depozitul de Calculatoare iti poti face PC-ul din piese, la Altex Flanco, nu. Este mai recomandat sa ti-l faci din piese, insa daca poti, incearca altundeva. Adesea, cei de la Depozitul de Calculatoare sunt neseriosi.

| mrscry1 a răspuns:

Ce intelegi prin bune? adica zi-mi RAM hard placa video...si apoi vorbim

| Octavian007 explică (pentru mrscry1):

La calitate si la garantie de exemplu

| mrscry1 a răspuns (pentru Octavian007):

Da...garantia o ai mai mare la flanco.altex dar ca dotare le poti cumpara secondhand facute de cineva cum vrei tu. exemplu... vrei 2 intercolere sau dublu procesor

| dEmEnt0rR a răspuns:

Daca esti necunoscator in acest domeniu, nu te du si cumpara calculatorul care arata cel mai bine.Ce inseamna pentru tine un calculator bun? uitate pe www.emag.ro si vezi acolo calculatoare bune si garantii tot transport gratuit.un calculator scump e si bun,dar trebuie sa stii ce si cum, daca vrei pentru jocuri, iti recomand ceva cu 2 gb ram minim o placa video de 1 gb hard 500 gb un procesor i3 si te-ai scos.asta e intr-un pret de min 20 de mil! funda? sau mai vrei detalii?