| aditzuca a întrebat:

Va rog spuneti-mi un cod pentru animalute Webkinz

Răspuns Câştigător
| irina222 a răspuns:

Trebuie sa cumperi un animalut de la carrefour[ pref intre 39-48 de lei], ti-as fi dat un cod doar ca nu am cum, trebuie` sa`mi cumpar alt webkinz. Succes. >big grin

81 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine iti zic eu mp023m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta ce iti spun : mai bine nu iti cumpara webkinz pentru ca va expira repede in rest poti sa-ti cumperi ceva util dar daca tu iti doresti asa de mult un webkinz incearca sa iti strangi bani intr-un loc secret unde sa nu til gaseasca nimeni si mentinete in bani sa poti cumpara cat mai multe eventual gaseste un webkinz care iti place dar sa nu fie prea scump si de rest cumparati ceva util

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cod qxa3mlzz si merge p bune doar ca il am pe un cont cu ink 4 animale eu am acum altul deci poti intra sa t joci dragutza9923 si qxa3mlzz dar niciodata sa nu furi ca istia ca vei intra in puskrie nu fii proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cere si tu coduri ca si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ati spun eu unul la ce animalut vrei ca am 9 nu glumesc le am toate pe un cont til si zic andreeawebkinz2277 si parola vladutz nu glumesc merge la perfectie are o casa uriasa cu multe camere daoua bai si mai multe intra pe el da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 webkinzi si iti pot da unul:ggg78ooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei niste sfaturi :1 daca locuiesti an orasul moinesti sunt la penny 2 poti sa ati iei de la selgros sau carfour 3 poti sa scrii pe gogle animalute webkinz si ati poti cumpara de pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi spuna cineva un cod wepkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bwe34fa4g

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara unul ca nu mori daca faci un drum dus si unu intors. Priceput copcile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta, eu am un cod webkinz pe care nu l-am folosit.am 4 animalute si am primit codul de ziua mea ieri.eunu mai vreau animalute.cod:3WTDTYLA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hri96bx1s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkiz+p, l. webonlineshop. #:@$!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 webkinzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eidetfudk//erjjfg/. tfje4,. gy][[rtkjgjdjfgt, drp[/.;;'rjuejao;/cu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit un cod dar folosit incearca ca poate ai tu mai mult noroc de cat mine!
eu sunt diana
papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mare nevoie de codul pudelului roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu am 5 dar le-am folosit pe contul meu(pony5353).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati cine are un cont webkinz sa se duca la magazinul de coduri si sa scrie: w21x pehx susa s6ke. atentie merge doar cu litere mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xxxxxxxxxxxxxxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pana acum 8 animalutze webkinz cu cod:un peste, un ticru si un papagal vreau sa le dau.asa ca cine lae vrea vb pe mess.
idul meu este oana_georgyana29.
nu pot sa dau codurile pe net pentru ca lear vede cilanti.
am si iduri la vedete cum ar fi:demi lovato, joe jonas.nik jonas, miley cyrus, selana gomez si altele.cin la vre stiti idul meu asa ca vb pe mess.
ceao!wave wave wave wave wave wave wave wave wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu unul pleasseeeeeeeeeeeeee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un cod trebuie sa i cumperi atasat de un ursulet webkinz di careffur, biilla, cora. etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu anm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usua5yvj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumpar dar mi-am pierdut codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti in magazine