| aditzuca a întrebat:

Va rog spuneti-mi un cod pentru animalute Webkinz

Răspuns Câştigător
| irina222 a răspuns:

Trebuie sa cumperi un animalut de la carrefour[ pref intre 39-48 de lei], ti-as fi dat un cod doar ca nu am cum, trebuie` sa`mi cumpar alt webkinz. Succes. >big grin

81 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laultimul etaj al tomisului este o librarie fata-n fata cu cimemaul, si are la zona de jucari webkinz doar la pretul de 24, 99 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont si codul secret de la e bibiset este contul si codul 4P9C3YC6 are patru webkinz un koala un dragon o igoana si-o pasare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ca esti un tont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreti sa va dau un cont? Intrati pe mess si vorbiti cu mine :andreutzadragutza_2000@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| lullaby57657 a răspuns:

Iti spun eu un cod 2hcu7ru7

| TiTaNN a răspuns:

Frate astea se cumpara si totusi cati ani ai?
Nu te supara dar intrebarea ta e cam aiurea!

| andreea22andreea a răspuns:

Pai va informez ca acum codurile sunt puse intr-o tipla acoperitre cu o hartie si sunt legate bine pentru ca eu cand am ajuns acasa am rupt sigiliul cu cutitul.deciii...slabe sanse sa il vedeti.

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/index.htm intra aici pentru cele mai recente date webkinz. Din cate stiu acest blog aduce cititorilor cele mai noi date oficiale webkinz si este in limba romana.

| LavandaAndra a răspuns:

Andreeaalexa_lovemy@yahoo.com cine ma conecteaza si imi da un cont webkinz cu tot cu parola care sa mearga, ii dau la schimb 12 conturi webkinz , v-am zis imi dati un cont webkinz cu tot cu parola dar contul sa aiba cod secret sa nu fie cont de proba vreau cont cu cod special si cine imi da primesti 12 conturi webkinz ,. va promit.

| madalina_2261 a răspuns:

Am eu un raspuns pentru tine ia-ti animal webkinz nu mai cersi da

| bianca10 a răspuns:

Buna va rog frumos imi spuneti un cont pentru animalute webkinz va rog mult

| IubescWebkinz a răspuns:

Nu am niciun cod! Dar poti sa iti faci un cont de proba cu un catel sau cu o pisica fara cod (asa cum mi-am facut si eu inainte sa am webkinz cu cont normal)

| andrei16789 a răspuns:

PWQMK78G e un cod webkinawinking

| Ally2501 a răspuns:

Nu stiu crede-ma nici un cod dar dac veniti la carrefour in bucuresti sunt pe raft animale webkinz.memorati codul de pe ele si acela este codul secret de pe webkinzlaughing

| xxanaxx a răspuns:

Bine.Iti spun eu un cod.Codul este:du-te la magazin si cumpara!

| xxanaxx a răspuns:

Bine.Iti spun eu un cod.Codul este:du-te si cumpara-ti de la magazin!

| diana_4993 a răspuns:

Cumpara-ti

| andreeafrumusik a răspuns:

Da ce ti-e lene sa te duci pana la magazin sa-ti cumperi un animalut webkinz? Nu e scump e mare branza 40 de lei nu-i mult ca eu nu mi-am cheltuit banii pe animalut webkinz ca sa-ti dau tie codul ssi eu sa nu ma mai pot juca du-te de aici cersteorule/o mars si ia-ti animalut webkinz cu cod! Hai fugi!