| FaraNumePls a întrebat:

Voi ce părere aveți despre Samsung j3 2017? Merită să îl achiziționezi?

7 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Nu merita, e slab pentru 2017, ai alternative mai bune în categoria lui de preț

| gelu1970 a răspuns:

Nu

| anonimaTHAail a răspuns:

Eu zic sa mai strangi niste bani si sa iti iei ceva de calitate, iti recomand produsele Apple
am Iphome 5S si sunt foarte multumita de el, la Samsung daca bateria ajunge la 5% scade luminozitatea si nu mai poti face poze.
mai bine iti mai strangi bani si cumperi ceva mai bun
funda?

| andrada2222 a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung j5 2017 sau a5 2017

| IIIshaneIII a răspuns:

O porcarie la banii aia mai bine cumper Huawei p9lite 2017, el il am de 1luna si pot sa zic baterie super (tine mai bine ca la j5 2016 testat), camera foarte buna, nu are lag deloc, eu l-am prins la 800 lei la oferta

| anonimaTHAail a răspuns (pentru anonimaTHAail):

IPhone**

| hgawethgsze a răspuns:

Ce buget ai? Daca ai maxim pana in 1 300 lei https://www.emag.ro/......D3RZ8BBBM/ ia-ti iPhon-ul asta am eu are de toate si senzor de amprenta si spatiu de stocare merge rapid merge bine.