| Biaaa1234 a întrebat:

Vreau niste site-uri de unde pot cumpara haine ieftine.
Vi-l recomand si eu pe www.lizystores.ro sunt ieftine si frumoase.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| pap32445 a răspuns:

Intra pe odnoklassniki si cauta haine-Andreea si vei gasi un link. Acolo vei intra si vei putea sa comanzi, dar mai intii spui nr de telefon. Dupa ce ai comandat peste 2 zile te va suna si iti va aduce comanda acasa. Sunt preturi mici! Incearca!

| Angie22 a răspuns:

Eu te pot ajuta cu haine ieftin de la Zara/Blanco/Mango. Aduc saptamanal reduse pana la 50% din pretul din magazin depinde de produs si cum le pimesc, unele pot fi mai ieftine unele pot fi cu cateva zeci de ron reduse. Primesc numai din colectia noua. Daca te intereseaza ma poti contacta.

| HaineieftinesibuneRO a răspuns:

Www.haineieftinesibune.ro

Haine bune la cele mai mici preturi!

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa