| xbugs a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe un site strain, mai exact "Aliexpress".
Intrebarea mea este daca primesc garantie la produsul pe care vreau sa il cumpar si daca se strica cum as putea sa il trimit in garantie?!
https://m.aliexpress.com/......97723.html

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Trimiti produsul in garantie in China, dai 100$ si astepti, daca il mai reprimesti sau nu.

3 răspunsuri:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu te complica. Îți poți lua o mare mare țeapă.

| GdX a răspuns:

Primesti garantie, dar garantia este valabila doar in China. Cumpara-ti din tara mai bine. Poti cumpara si de pe Aliex, dar te risti.

| xbugs explică (pentru GdX):

Si cum as putea utiliza eu garantia asta, banuiesc ca au un sistem sau ceva pentru asa ceva.