| anamariaaif26 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de vans slip on de pe net doar ca sunt mai latuta in picior si nu stiu daca imi vor incapea. Ma puteti ajuta sa imi spuneti daca sunt largi sau daca voi sunteti lati si v au incaput?

1 răspuns:
| Comunity a răspuns:

Pune piciorul tau pe o hartie A4 si fa.i contur cu carioca, iar dupa masoara latimea si lungimea piciorului. Pe urma compara masuratorile facute de tine cu cele de pe internet. Asa poti sa iti dai seama usor.