| Notty a întrebat:

Incaltamintea de pe footshop.eu e originala? Vreau sa imi cumpar o pereche vans la 201 lei. Multumesc!

1 răspuns:
| Nanu_Dominik_1990 a răspuns:

Vanșii sunt authentici, dar pentru banii acea poți cumpara alți papuci, deci gândește... as spune niște NMD-URI ari fii ok. Dar, e preferința ta, vanși sunt cei mai purtați. Dacă vrei sa arați mai bine as zice sa îți schimbi style-ul și sa porți niște primenit. Sa ieși din afara, ca tu sa reîncepii un nou trend.