| Dragonasu47 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un tricou de aici http://shop.creativemonkeyz.com/....../index.php ca vina iarna si na, ne trebuie tricou... dar nu stiu ce marime sa iau, eu port L de la aia "Fruits basket" sau ceva de genu, ce marime sa iau de pe site? A cumparat cineva? Eu am 1m 76 si 70 KG si daca tricoul nu este mai larg, nu il port nici daca mi-o dai pe Angelina Jolie sa facem un copil ( si dupa o sa intre pe TPU sa intrebe daca e insarcinata, ca o bate masa )

2 răspunsuri:
| PipalClau a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.
De obicei marimea difera de la o marca la alta si nu ai garantia ca daca la o marca ti buna o marime o sa-ti fie buna si la alta marca.
Dar cred ca poti incerca L.
sau daca vrei sa-ti fie sigur buna incearca XL.

Sper sa te ajute.

| Daniel9 a răspuns:

Buna, scuze ca las mesaj aici, nu pot inca sa trimit mesaje private pe TPU, pentru ca nu stiu ce zice de membru nu stiu de care. Dar daca vrei poti sa-mi trimiti id-u au pe privat happy Daca nu sti cine sunt, mi-ai raspuns la ultima mea intrebare happy Pa pa :*