| GangstaGlock a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie un magazin din Buzau sau un site cu haine de rapperi americani,chicano rap(rappul mexican) tricouri cu numere dar mai largi,lanturi,tricouri cu NWA, haine mai asa CRIPS, BLOODS, fullcaps ca ale lui 50 Cent, MC REN.bandane,etc. Dau funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daca nu gasesti prin orasul tau un asemenea magazin, poti cauta pe net, magazine online si sa-ti comanzi de acolo.Succes!

| PesteleSuprem123 a răspuns:

Gangsta glocc esti crip sau blood?

| Tony810 a răspuns:

Viva la raza. Soy sureno de por vida. Și eu sunt fan chicano rap și fan surenos. Dar din păcate nu se prea găsesc haine de care vrei. Mie de exemplu îmi place Cholo style.