| Ghost99 a întrebat:

spuneti-mi cat mai multe despre Crips si Bloods si daca esti Alb poti intra in Crips sau Bloods?

2 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Americanu

Trebuie sa ai traditiilor, sa fi negru bineinteles.

| PesteleSuprem123 a răspuns:

Poti sa fi alb si sa fi crip, am vazut si chinezi, Crips se impart in mai multe seturi de exemplu neighborhood crips si gangster crips care sunt dusmani de moarte, Crips nu reprezinta steaua cu 6 colturi si folk nation daca crezi asta, ei nu pun niciodata c si k unul langa altul deoarece ck inseamna crip killer, se adreseaza unul altuia cu cuzz, de exemlu what's craccin cuzz care inseamna ce se sparge vere.

Bloods, la fel ca si crips se impart in mai multe seturi de exemplu lime hood piru(bloods) si crenshaw mafia bloods care sunt dusmani de moarte. Spre deosebire de crips, bloods reprezinta steaua cu 5 colturi si people nation.Bloods nu poarta albastru.