| Lovelysmilee a întrebat:

Vreau si eu detalii despre Samsung S3370. Cat mai multe. Ce parere aveti despre el? Internetul merge fara sa fii nevoit sa-l platesti? Cam cat costa fara abonament? [ raspunsul cel mai detaliat primeste funda.

Răspuns Câştigător
| WinTerDrEam a răspuns:

Este un telefon modern, cu multe functii utile, usor de umblat cu el. Music playerul si radioul te ajuta sa nu te plictisesti. Pozele sunt clare, poti descarca wallpapere, videoclipuri. Daca vrei internet, se plateste, fie ca ai abonament sau ai cartela dar nu e chiar atat de scump. Intre 2-3 Euro pe luna. Depinde pentru cati mb optezi si depinde si in ce retea esti. Bafta.