| andreea1523 a întrebat:

Ziceti-mi ce haine primavara-vara se poarta anul' asta?
Ofer >funditabig grin

6 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Bluzele si rochiile stil navy, rochii inflorate, sandale tip gladiator, culori pastElate, kaki..., sandale, genti...cu tinte, pantaloni scurti cu taieturi, balerinii care inca raman la moda, geanti xxl, esarfele care scot din anonimat orice tinuta, tricouri cu texte, ochelarii aia mari (nu stiu cum se numesc), inca se mai poarta colantii, jeaca de piele si multe alte chestii

| TDGMeebu a răspuns:

Hey!
Din cate am observat, se poarta foarte mult rochitele acelea lungi pana`n pamant cu o tona de culori.
Se mai poarta si pantalonii aceia largi de tot.
La incaltaminte, am vazut, niste sandalute, dar in sus veneau ca niste cizmulite.

| Georgy1033 a răspuns:

Http://www.ziare.com/articole/moda+primavara+vara+2010 fundita plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz