| Blondy28 a întrebat:

Anul acesta pentru cei cu moda ce culoare se poarta anul asta sezonul primavara-vara? funda!

2 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Paleta de culori ce se poarta in primavara si vara lui 2012 nu este foarte larga, insa include tonuri frumoase si proaspete. De la rosu intens, galben crud si portocaliu pana la elegantul alb si clasicul negru, aceste culori aduc o nota noua, proaspata si clasica pentru primavara si vara 2012. Iata asadar ce culori se poarta in primul sezon al lui 2012...

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Păi se spune că culorile anului vor fi cele naturale, pentru primăvară sunt urmatoarele culori : crem, bej, gri, negru, alb, şi in genul acestora. Pentru vară se vor anunţa culori mai aprinse, in gen : roşu, galben, portocaliu.In toamnă şi iarnă nu sunt posibile culorile aprinse sau naturale.