| Batmanuel a întrebat:

Ziceti-mi un site din Romania de unde pot comanda online adidasi Converse All Star, sa ii trimita prin curier am nevoie de ei in 2 zile, multumesc, dau funda big grin

3 răspunsuri:
| asdfghjkl1233 a răspuns:

Poti incerca pe okazii.ro dar nu te asigur ca au toate marimile...depinde si in ce oras stai eu i-am cuparat de la inter sport.Am dat doua milioane. Pe internet s-ar putea sa te ajunga mai mult ca ai de platit si curierul. sper ca te-am ajutathappy

| Echipament a răspuns:

Salut,

Ultimele aparitii de tenisi sau bascheti Converse gasesti aici http://www.adidasisport.com/....../converse/

Succes,