| Burestean_Sebastian_2001 a întrebat:

Accesul la www.skrill.com nu este permis. Nu ești autorizat(ă) să vezi această pagină. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Trioda a răspuns:

Ai active pe browserul tau,programe care blocheaza accesul la acea adresa,sdac nu esti tu blocat de catre acel site de transferat bani online,fiind trecut pe lista neagra si cu accesul blocat.
Daca ai de exemplu Firefox sau Internet Explorer ca browsere,poti descarca Google Chrome,dupa descarcare de pe internet,inchizi browserul adica Internet Explorerul sau Mozilla,depinde cu ce ai fost pe internet, apoi instalezi Google Chrome, al deschizi apoi numai pe acesta, este cel mai bun decat Internet Exolorer, si cu acesta va merge sigur!
Succes!

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Browserul tău sau o aplicație specială blochează accesul la acest site. Verifică setările computerului sau ale telefonului.