| Toader_Alin_Ionut_1982 a întrebat:

Ajutor,cineva mi-a furat contul de google, mi s-a resetat telefonul si imi spune ca nu pot intra pe telefon fara contul google.Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| kolasin2 a răspuns:

Daca nu avei nimic important salvat pe contul acela, fa-ti alt cont de pe alt dispozitiv. Pana atunci vei ramane blocat

| Hamed134 a răspuns:

Sigur n-ai greșit parola sau e-mailul de pe contul de google?

| RamonaPopa a răspuns:

Cu adresa de gmail si parola sau doar cu adresa de gmail recuperand parola.

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

Poate ai gresit parola sau ai gresit email-ul sau fa-ti un alt cont daca nu aveai pe contul ala un cont de Clash Royale Mare big grin
FUNDA?

| Anonim796 a răspuns:

Te duci la gsm cu 100 lei, asa am facut si eu si s-a rezolvat

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alin,

Te sfatuim sa incerci sa recuperezi contul mergand la https://accounts.google.com/signin/recovery si urmand pasii indicati acolo.

De asemenea, pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.

| clauv44 a răspuns:

Salut ai rezolvat problema? Ca am și eu aceași problema și nu ar strica puțin ajutor