| SERIALS a întrebat:

Am doua e-mailuri, unul yahoo si altul gmail, faza ca e incarcat cu multa publicitate si sunt satul sa le sterg. Faza e ca publicitatea pe care o primeam pe yahoo o primesc si pe gmail, nu inteleg cum s-a ajuns la asa ceva. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

Intra pe mail și pe la final ar trebui sa apară ceva de genul "doriți sa opriți mail urile spam?" și un link.

| sierra1 a răspuns:

"multa publicitate,...Ce as putea sa fac?"

e un serviciu GRATUIT deci iată prețul plătit

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Serviciile gratuite vin cu o plata. Marketingul este una dintre ele. Nu-ti convine, ok, este vremea sa te apuci sa platesti pentru ceea ce primesti ca sa fie exact asa cum vrei tu.