| LLL5555 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. O sa incerc sa descriu aceasta problema cat de detaliat pot.

Astăzi mi-am facut cont de TPU. După ce am dat cateva răspunsuri dau sa raspund la alta intrebare. Doar ca atunci cand dau sa raspund la acea intrebare imi arata intr-yn chenar rosu: "Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu au mai mult de 10 in total. Pentru a reținute email-ul de confirmare Click Aici."

Doar ca eu am dat deja de vreo 3 sau 4 ori acel email de confirmare dar tot nu merge!

Ce pot sa fac sau ce trebuie sa fac? Scuzati-ma daca nu voi răspunde la raspunsurile voastre deoarece tocmai v-am spus motivul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe el şi îţi trimite un e-mail. După ce ai primit e-mailul, îl deschizi zi vezi că are o adresa, intri pe ea şi gata.Succeswinking.Te rog da fundahappy

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai scris mailul gresit.

| AlexiYa a răspuns (pentru cristimihailov):

Nu este adevarat. Email-ul l-am scris corect si parola la fel

| Ora de net a răspuns:

Buna, Ale,

Este necesar sa dai click pe linkul trimis pe adresa de email introdusa. Verifica adresa ta de email.