| 123jojo123 a întrebat:

Astazi am vrut sa raspund la mai multe intrebari si imi aparea asta,, Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici".Ce sa fac ca sa pot raspunde la mai multe intrebari?(cel mai bun va primi funda)

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Pai trebuie sa dai click acolo, apoi intri pe id tau de mess si ei iti vor trimite un mesaj acolo, si apesi.Si asa iti vei confirma e-mailul.