| pyco a întrebat:

Am o nelămurire legată de un bonus pe care ăș putea să îl primesc pe netBet. Vă arat mailul pe care mi l-au trimis. Credeți că trebuie să rulez banii de 40 de ori sau să dau 40 de spinuri la jocul ăla? (Scrie mai jos playthrough x40)
200 RON BONUS LA BURNING HOT!
Îți oferim 50% BONUS PÂNĂ ÎN 200 RON la Burning Hot la următoarea depunere de minim 100 RON!

Depune minim 100 RON în contul tău NetBet Cazino, introdu codul "***" în secțiunea Casierie >> Bonus de Recompensare și bonusul tău va fi activat automat.
Anumite oferte se adresează doar jucătorilor care au primit acest email.
Oferta respectă Termenii și Condițiile Cazinoului NetBet. Bonusul este limitat la 200 RON și poate fi utilizat exclusiv pe următorul depozit efectuat în contul tău de pe platforma de cazino, în termen de 7 zile de la data recepționării. Se aplică playthrough 40 (x40) la jocul Burning Hot (disponibil pe desktop și mobil).

1 răspuns:
| Mircea049202 a răspuns:

Părerea mea. Țineți banii in buzunar, o sa fii mai câștigat, nu tot ce zboară de mănâncă.