| mantuire a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul.
Atunci cand bag in mufa mouse-ul imi spune,, Dispozitivul USB nu este recunoscut,, am doua mufe pentru mouse dar nici una nu merge.
Eu am schimbat mufele pentru ca erau defecte acum cateva luni. Sper sa nu mai fie din nou aceeasi problema. Am citit pe net ca este probabil o problema cu hardware-ul. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Trebuie sa cauti pe internet driverele produselor respective si sa le instalezi.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Pai instaleaza driverele de usb dupa site-ul producatorului placii de baza