| Kushi a întrebat:

am si eu o problema,am un laptop si trei mufe la laptop pentru mouse,USB, etc.Problema e ca nu imi merge deloc mouse-ul cu cablu,inainte mergea si acum imi arata ca are curent mouse-ul,dar nu se misca pe ecran, am incercat 3 mouse-uri,le-am bagat in toate mufele,pe rand si nimic,nu inteleg, ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| AlexSgJ a răspuns:

S-ar putea sa se fi ars mufele acelea. funda? cel mai bine du-te la un reparator si ii spui.