| tzuria79 a întrebat:

Am o problema. Incerc sa-mi accesez mailul yahoo, dar cand imi bag adresa, imi spun ca exista deja un cont cu acea adresa, lol, a mea. Care-i baiul?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Trebuie sa te loghezi, nu sa creezi un nou cont.

| tril a răspuns:

Exact ca @doctorandus spun: nu incerca sa creezi unul nou. Vezi unde dai clic.

| Arthiom a răspuns:

Daca vrei sa intri pe contul tau dai la "Login" nu la "Register" sau "Sign in" ca acolo iti faci cont nou.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Cel mai probabil introduci adresa ta in sectiunea de creare de cont nou si nu in sectiunea de logare.