| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis la Facebook, poza cu buletinul pentru modificarea legala a numelui! Dar mi-a pus gresit numele, numele de familie e gresit, si are prea mult spatiu intre celelalte. Am trimis ieri feedback dar nici-o schimbare! Nu pot sta cu numele asta pana pe 17 aprilie, ca am limita 60 de zile! Ce e de facut?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nimic. Aștepți...
Ori, îți dezactivezi contul temporar și deschizi un altul, cu numele dorit, până trec cele 60 de zile.
Pe urmă, tu decizi, dacă păstrezi doar unul, ori le păstrezi pe ambele...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din pacate, trebuie sa astepti cel putin 60 de zile pana sa iti poti schimba numele din nou.