| Cassianutzu a întrebat:

Au voie copiii să comande de pe internet (site-uri)?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Avand in vedere ca sunt multe situri false pe internet si cumparaturile online implica si plati, este bine sa vorbesti cu parintii tai si sa comandati impreuna lucruri daca ti le doresti.

4 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Normal că da

| AdrienWH a răspuns:

Din cate stiu eu, oricine poate comanda dupa varsta de 16 ani, aici ma refer la ridicarea coletului big grin, dar orice e posibil daca ii foloseste numele parintelui big grin deci, mda

| Maria_Ana_2000_0taN a răspuns:

Cu acordul parintilor, da

| Adry05 a răspuns:

Cat timp ai banii sa platesti nu-i intereseaza cine comanda.