| Kathhy23 a întrebat:

Un reprezentant are voie sa comande alt produs in locul unuia care nu mai este in stoc fara a-si intreba clientii? Daca da, vi se pare corect? Eu nu suport asta.

7 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! da unii reprezentanti fac asta! Mie nu mi se pare corect adica daca clientul vrea produsul respectiv si nu il are ar trebui sa discute din nou cu clientul nu sa comande altul sau daca nu vrea sa discute sa nu mai comande si gata ca nu este o tragedie daca nu mai este un produs in schimb poate iti comanda un produs la pret dublu fata de cel comandat de tine si nu mi se pare corect sa il platesti.Tu ce parere ai?

| Kathhy23 explică (pentru GaBrYeLa18):

Nu exista un mod de a-i reclama? sad

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru Kathhy23):

Probabil ca este nu am incercat...sad

| WR104 a răspuns:

Eu l-as da in judecata.
Nu e corect, m-am saturat.
Succes!

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ai dreptate, am patit-o si eu si de atunci nu mai cumpar.Adica ar trebui prima data sa intrebe clientul si sa vada daca el e de acord, nu sa faca totul de capul lor.In fond nu mereu clientul are dreptate?

| NicoClaudita a răspuns:

Normal ca nu e corect! X-(

| Crissxxx a răspuns:

Asta e thinking