| IKiraVlane a întrebat:

Am dat reset la notebook-ul meu, iar magazin play s-a sters complet din el si nu pot sa descarc nimic fara el, ce pot face?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi din nou aplicatiile de la Google.

| Adiadictie a răspuns:

Si eu am patit la fel din cauza unei cartele Vodafone pe care nu a vrut sa o citeasca si m-am nenorocit. incerci sa recuperezi ce mai poti. succes

| IKiraVlane explică (pentru anonim_4396):

Tot incerc dar fara succes, windows mi-a sters : Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable, Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable, si nu stiu de unde le pot lua inapoi.

| IKiraVlane explică (pentru Adiadictie):

Nu vorbes de telefon aici ci de un Pc.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti accesa Magazinul Play mergand in browser si intrand pe play.google.com/

| IKiraVlane explică (pentru Ora de net):

Am windows 10 nu Android laughing)