| Elena_Iustyna_1995 a întrebat:

Am o problema in legatura cu aplicatia instagram.Probabil am primit raport de la o anumita persoana.Nu pot raspunde comentariilor adresate la postarea mea, imi zice : ai fost blocat(a) temporar..Stiti cat dureaza aceasta "blocare temporara"?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dureaza "temporar".
Adica pana ce adminii te iarta.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Intreaba la administratori de ce si pe ce perioada.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe detalii gasesti aici https://help.instagram.com/......282236764/

Atunci cand folosesti retelele sociale, asigura-te ca respecti termenii si regulile comunitatii pentru a evita blocarea.