Întrebare recomandată | ThatGuywith a întrebat:

Ce sa fac daca accidental am blocat cardul ( ING ) din aplicatia HomeBank? Se deblocheaza automat dupa o anumita perioada deoarece este temporar? Daca da, dupa cat timp?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate debloca din aplicație sau nu scrie până când e blocat? Oricum poți suna la ei și te lămuresc.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar trebui sa suni la numarul de pe spatele cardului sau sa urmezi pasii dati de ei: https://www.ingwb.com/......-i-dentity

| ThatGuywith explică (pentru Salontanul):

Cardul nu a fost blocat prin gresirea PIN de 3 ori. Am apasat accidental pe butonul de blocare temporara

| sierra1 a răspuns:

Pin gresit succesiv - sună unde ți s-a spus sau personal la bancă

| ThatGuywith explică (pentru sierra1):

Cardul nu a fost blocat prin gresirea PIN de 3 ori. Am apasat accidental pe butonul de blocare temporara

| sierra1 a răspuns (pentru ThatGuywith):

Tot la tel sau bancă