| Andreea11122 a întrebat:

Buna!
Am un cont de musically pe privat facut cu un comt de Facebook, dar contul de Facebook a fost sters. Cum imi pot accesa contul de musically?
Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

Daca doar ai dezactivat contul de Facebook te poti conecta pe el si sa il activezi in acelasi timp. Daca ai sters contul de tot nu vei mai putea folosi si contul de pe musically.Contul de Facebook era pe post de cont pe musically deci daca ai stres baza s-a dus.Succes!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Andreea,

Mai multe detalii despre cum trebuie sa procedezi gasesti aici https://support.musical.ly/ro/knowledge-base/change-password/