| MihaiBlueq a întrebat:

se poate sa imi recuperez un cont de codm care era conectat si cu Facebook iar acel cont de Facebook a fost sters? Contul de codm inca mai exista dar ideea e ca nu stiu cum il pot accesa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare paguba în ciuperci, ai pierdut un cont de call of duty mobile. Dacă vrei îți dau contul meu, am level 101. Am jucat la început, dar acum s-a împuțit ca PUBGM și e plin de hackeri.

| MihaiBlueq explică (pentru anonim_4396):

Deci e pierdut, te declar fiind raspuns potrivit oricum i-am contactat pe cei de la codm si probabil o sa imi raspunda, eram si pro 4 oricum nu e mare pierdere mai bine imi refac un cont mult mai sigur si fac si smurf sa recuperez ranku inapoi ca oricum se termina sezonu dar ma rog

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiBlueq):

Conturile din jocuri nu au prea mari valori... Am 4 conturi de PUBG șterse... Unul am avut level 48. As șterge și contul de COD, oricum e de cacao. COD am jucat și pe PC, pe emulator, și are grafica cam urâtă. E nașpa. Eu as plânge după contul meu de Real Racing 3. Am 299 de mașini, plus VIP, 183 nivel. Numai cât timp mi-am pierdut să cumpăr toate mașinile laughing prin Lucky Patcher laughing și nici Block nu am, pentru ca alte conturi sunt interzise de la online când pui hack. Al meu nu :rolling on the floor am declarat război jocului. Pe PUBG nu am jucat niciodată cu hack, dar ce enervant e când întâlnești unul care zboară sau trage prin zid din capătul celalalt de hartă.

Iar roboțelul TPU mereu se baga în seama când vreau sa comentez ceva.