| Sociomaniac a întrebat:

Buna dimineata TPU. As dori sa stiu care tipuri de email nu apartin de Google. De exemplu stiu ca gmail apartine de Google, insa sunt altele care nu apartin, stiam cateva insa numele imi stau pe limba. Multumesc anticipat happy.

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Https://www.zorin.ro/......e-287.html

Ar mai fi cele pe care Facebook le creaza automat cand iti deschizi un cont. Insa eu nu le-am inteles utilitatea din moment ce nu le poti folosi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt milioane avand in vedere ca oricine isi poate face un server de mail. @yahoo @TPU @mail etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine isi poate face server de email.
Fa-ti site pe hostinger si ai un email gratuit, atat ca trebuie sa-ti cumperi domeniu ca sa-l faci frumos.
Yahoo Mail e nesigur, mai exista Yandex Mail, ProtonMail, Outlook/Hotmail (tin de Microsoft)