| Ralucaraddu a întrebat:

In legătură cu bulina verde: acea bulină verde apare cand esti in chatul Messenger sau si cand stai pe pagina de Facebook. Am o problemă cu iubitul meu! El spune ca sta doar pe pagina de Facebook si rasfoieste sa vada ce au mai postat cei din lista lui, dar eu zic ca ar sta pe chatul messenger! Este o diferență intre cele doua? Este adevarat ce spune el? Bulina aceea verde cand apare de fapt? Cand esti pe chat Messenger sau cand esti pe pagina de Facebook?

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Eu știu ca apare și atunci când stai pe Facebook, nu doar pe Messenger

| Andreeush a răspuns:

Bulina verde apare când ești conectat pe Facebook.

| Ralucaraddu explică (pentru Andreeush):

Nu cand esti conectat neapărat pe chat Messenger? Ea apare oricum chiar daca stai doar pe pagina Facebook?

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Acea iconiță apare atunci când ești navighezi în mod activ pe Facebook, fie că este vorba de aplicația Facebook, aplicația Messenger sau ești conectat pe un computer.