| Eminesc9999 a întrebat:

Buna ma ajuta careva va rog frumos cu problema asta mi-a da la un joc de ce oare? Connection failed because more than one IP was used during the login process. Please check if you are using multiple network adapters, VPN, or proxies and try to login again." ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Ai încercat probabil să te conectezi cu mai multe IP-uri sau de la mai multe calculatoare. Acest fapt este datorat uneori IP-ului dinamic sau a VPN-urilor și a Proxy-urilor.
Probabil este o limitare temporară pentru a preveni pierderea contului. Încearcă să te conectezi mai târziu.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Incearca sa te loghezi din nou mai tarziu. Daca problema persista, contacteaza administratorii sitului sau dezvoltatorii jocului.