| Gabriel_Andrei_1997_oUaB a întrebat:

Am un HTC Wildifre S, si cand vreau sa intru pe facebook imi zice: " Sorry, login failed to reach Facebook servers. Please check your network connection or try again later.
(api.facebook.com [java.net. UnknowmHostException]).
Sunt conectat la net ca in zona e o retea wi-fi fara parola asa ca nu stiu ce ar putea avea.
Dau funda pentru cine gaseste primul rezolvarea.

Răspuns Câştigător
| SuperMinion a răspuns:

Buna happy
1. daca reteaua wi-fi nu are parola probabil nu esti singurul care o foloseste si asa viteza la internet e probabil prea scazuta ca sa te poti conecta.
2. o alta problema ar putea fi aplicatia de facebook care nu prea exceleaza pe android... incearca sa intri din browser pe facebook. nu este la fel ca din aplicatie, dar macar poti accesa contul.
Sper ca ti-am fost de ajutor si sa se rezolve problema big grin