| Myfriend a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe Facebook de pe telefon imi zice "Sorry, login Failed to reach Facebook servers. Please check your network connection or try again late " si un cod lung la final? Internet am de la router. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma! Dau Funda pentru cel mai bun raspuns! big grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Myyca a răspuns:

Poate nu primeste bine semnalul, sau poate nu primeste deloc.

| Myfriend explică (pentru Myyca):

Dar Yahoo Messenger si altele merg! Numai Facebook nu cryingcrying