| Agheorghitoae_Flavia_1999 a întrebat:

Ma intrebam de ce nu imi mai merge internetul pe telefon. Am Huawei p8 lite si dacă apas pe Wi-Fi nu imi arată nimic. Numai Wi-Fi-ul nu merge, in rest : datele mobile, setarile, sunetul etc. Sunt ok.
Ma puteți ajuta? Va rog!

Răspuns Câştigător
| BaiatuCuTastatura a răspuns:

Este posibil sa ai placa de retea stricata. Du-l la un service sa il verifice.

3 răspunsuri:
| ferdy13 a răspuns:

Free Steam games: http://steambonus.com I got my Steam Gift Card there!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In completare, Huawei P8 pare sa aiba o problema cu reteaua Wi-Fi. de aceea recomand oricui intampina aceasta problema, dupa o verificare prealabila, sa apeleze la garantie.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Flavia,

Iti recomandam sa mergi cu telefonul intr-un service specializat - cei de acolo iti pot spune daca este vorba despre o problema care tine de software, caz in care o simpla resetare va repara problema sau hardware, situație în care va trebui sa înlocuiești o componentă.