| Fekete_Letitia_Loredana_1973 a întrebat:

Buna seara am marcat o persoana ca spam pe Facebook si nu o mai pot adauga in lista, cum o recuperez multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ți-a dat "Friend Request" și tu i-ai marcat-o ca Spam, nu se mai poate anula. Asta înseamnă că nu va mai putea niciodată să-ți trimită cerere de prietenie.
Îi poți trimite tu, dacă chiar vrei... Dacă nu-i apare la profil "Adaugă prieten", încearcă să te împrietenești cu cineva din lista lui de prieteni, iar așa, va fi vizibilă din nou căsuța respectivă.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Loredana,

Acceseaza pagina https://www.facebook.com/settings?tab=blocking si sterge acea persoana de la persoanele blocate.