| Mahmurel2211 a întrebat:

Buna! Cum pot sterge un comentariu de pe Facebook dupa ce a fost marcat ca si spam? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai ai cum, de aceea fi atent inainte sa scrii, ca după aceea numai ai nici o sansa sa l stergi.

| Mahmurel2211 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc. Dar daca sterg contul de Facebook, mai apare mesajul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca tu esti adminul il poti strege, daca nu, nu poti sa-i faci nimic.

| Lukasssz a răspuns:

Nu il poti sterge.

| cfrtobias a răspuns:

Cine a marcat ca spam tu? e comentariul tau? il stergi simplu ca alte comentarii ai 3 puncte langa macar la PC