| Marius22222222222 a întrebat:

Te certi cu o persoana pana la 3 dimineata apoi pe la 11 tot ea te suna sa te intrebe daca sa iti dea add pe Facebook dupa ce cu o seara inainte te-ai certat pe motiv ca te-a sters din lista si a jurat ca nu te mai adauga inapoi. Concluzia?

Răspuns Câştigător
| GirlOnline81 a răspuns:

"Concluzia?"

E femeie. Nu te chinui s-o înțelegi laughing.

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Concluzia este ca acestea sunt copilarii si sunt considerate o joaca. Cum sa te sune sa te intrebe daca iti da add pe Facebook? Pai daca vrea sa te adauge, te adauga, daca nu nu. Ce tot atatea discutii despre asta. Nu iti bate capul cu asemenea persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cum o cheama si zodia si varsta, hai sa-i facem o astrograma, poate asta te poate ajuta laughing

| Adrian5575 a răspuns:

Depinde de motivul pentru care te-a sters. Voi stiti ce aveti de impartit. Daca vreti sa ramaneti prieteni in continuare, ii accepti cererea pe Facebook, daca nu, adio.

| Marius22222222222 explică (pentru Adrian5575):

Pai ea ma sters.intai a jurat pe toate ca nu ma mai adauga si dupa tot ea ma intreaba daca ma poate adaugalaughing

| NarcisIfrim a răspuns:

Tu ai mai pus intrebari de genul.Inca nu ai lasat-o?
Indiferenta e cea mai frumosa arma.
Asa sunt femeile e ceva normal! Azi te vor mort, maine te vor iubit.

| Marius22222222222 explică (pentru NarcisIfrim):

Am zis macar sa o enervez.ca prea calma era ea.si crede-ma e terorizata